Зарядний пристрій HTRC T240

Особливості зарядного пристрою

• Двоканальне, може заряджати два різних типи батарей одночасно.
  • Висока потужність, один порт максимум 150 Вт. Підтримка розподілу потужності.
  • Підходить для різних батарей. LiPo LiFe Lilon NiCd NiMh Pb і акумулятор високої потужності LiHV.
  • Автоматична ідентифікація осередків батарей Li-Po.
  • Регульована потужність постійного струму.
  • Вбудований інтелектуальний охолоджуючий вентилятор для легкого розсіювання тепла.
  • Вбудований адаптер змінного струму PFC з високою ефективністю.
  • Відображення графіка стану зарядки.
  • Кілька режимів зарядки. Lipo / Lilo / LiFe / LiHv: заряд балансу, заряд, зберігання, розрядка. NiMH / NiCd: заряд, розряд, цикл. PB: заряд, розряд, просадка.

багатофункціональний дисплей

• Вимірювач батареї: відображає кількість елементів літієвої батареї, відсоток заряду батареї, напруга кожного осередку.
  • TVC (Контроль напруги на клемах): Зарядний пристрій дозволяє користувачеві вручну встановити напругу зарядки / розрядки.
  • Перевірка опору літієвої батареї: може відображати опір кожного осередку (не підтримує батарею 1 с)
    Калібрування: контроль і калібрування напруги осередку.
  • Смарт батарея: Smart-батарея I, II, III, (потрібен додатковий кабель для зарядки DJI)

Є зберігання і завантаження даних. Повторне пікове і циклічне включення NiMH / NiCD батареї. Максимальна безпека: автоматичний струм заряду, дельта-пікова чутливість, обмеження потужності, установка часу операції, поріг температури. Підтримує оновлення прошивки.

Технічні характеристики T240

• Бренд: HTRC
  • Модель: HT-0099 (HT-0098)
  • Вхідне живлення: AC 100-240 В / DC 11-18 В
  • Потужність зарядного пристрою: режим змінного струму 150 Вт (CH1 + CH2 = 150 Вт), режим DC 120 Вт х 2 = 240 Вт
  • Потужність на виході: Максимум 10 Вт х 2
  • Діапазон струму заряду: 0,1 – 10 A х 2
  • Діапазон струму розряду: 0,1 – 2 А х 2
  • Кількість осередків Lilon / LiPo / LiFe / LiHV: 1-6 cells х 2
  • Кількість елементів акумуляторної батареї NiCd / NiMH: 1-15 cells х 2
  • Напруга свинцевою батареї: 2 – 20 В х 2
  • Інтелектуальна батарея: I / II / III х 2
  • Струм для балансування: 500 мА / осередок
  • Вага: близько 0,5 кг
  • Розмір: 145 х 105 х 64 мм
  • Ціна: 70 доларів

Список елементів в комплекті

• 1 х T240 Зарядний пристрій
  • 2 х штекер «банан» до T-Plug
  • 2 х подовжувач для кабелю T-Plug
  • 2 х T-Plug до кабелю XT60
  • 2 х T-штекер до універсального кабелю для крокодила
  • 2 х Плата балансу з кабельним шнуром
  • 1 х XT60 для універсального крокодила
  • 1 х Мережевий шнур
  • 1 х Керівництво користувача (інструкція не російською)

Відмінність моделей C240 ​​і T240

У продажу є 2 версії зарядок HTRC 240, які при схожих характеристиках відрізняються лише методом управління: C240 ​​- кнопкова, T240 – сенсорна.

Плюси кнопкового варіанти:

1. складно зламати / розбити (адже часто зарядний буде кататися на дачу / с дачі / просто на виїзд для зарядки в поле і швидше за все переміщатися буде з машинкою в одній сумці). А якщо і будуть поламані дисплей, ці екрани LCD 16 * 2 дуже поширені.
  2. для кожного каналу свій екранчик і моніторити можна відразу обидва канали
  3. дешевше на 600 гривень

Мінус кнопкового:

1. виглядає застарілим і «малоінформативною».

Плюси моделі з тачскріном:

1. виглядає сучасно
  2. інформація красиво візуалізувати

Мінуси сенсорного блоку:

1. дорожче на 600 гривень
  2. якщо розбити екран, то користуватися неможливо.
  3. одночасно на екрані відображається інформація по одному каналу, для перегляду другого каналу треба переключитися руками.

Схема і деталі ЗУ

Принципова схема T240 поки не отримана, але по фото вже можна побічно отримати уявлення про начинку приладу.

Відгуки про зарядний T240

… Все супер, зарядний пристрій відмінне, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, настройки є все що потрібні, приємний яскравий екран. Сенсор екрану як на старих смарфонах, тобто на ньому потрібно не велике зусилля при натисканні або що-небудь у вигляді стилуса, нігтем все чітко спрацьовує, але є два невеликих мінуса – дуже гучний вентилятор коли включається, калібрування по банкам можна зробити тільки якщо підключений 6 -ти баночний акумулятор, на 3-4 банках не дає коліброваться просить всі 6 банок!

… Хороший зарядник за свої гроші, я дуже задоволений. Дисплей коштує рівно, цілком чутливий і ніяких нарікань немає. Дуже задоволений. Хто сумнівається – радив би брати. Калібрування робиться і на трьох банках lipo. Єдине «але» – дроселі у вбудованого блоку живлення пищать! Рекомендую всім це зарядний пристрій.

… Спочатку потрібно було купити просто зарядний пристрій для батарейок skyrc mc3000. У мене є старенький Liito Kala 500, але для реанімації батарей він не годиться, а у mc3000 досить таки розширені можливості. Потім вирішив, навіщо мені купувати mc3000, якщо можна купити оригінальний skyrc IMAX B6 за 2330р. (V2 за 3065р.) + Банку для батарей, а IMAX B6 немає від skyrc на али варто і зовсім менше 1000р. skyrc IMAX B6 коштує набагато дешевше mc3000 і більше можливостей. У мене є кілька акумуляторів від газонокосарки, а зарядка одна до них, доводиться косити з перервами, та й акумулятор в автомобілі недавно сів, заряджав з Беркутом Смарт SP-8N. На гіроскутере – купили його, влітку покаталися, і до наступного літа залишили в гаражі, а влітку не включається, аккум на нулі. Довелося брати новий аккум, а так би спробував реанімувати. Загалом універсальний зарядний пристрій в будь-якому випадку потрібно. На HTRC я не знайшов поганих відгуків. Хоча самих відгуків мало, але все хвалять. ISDT за відгуками теж непоганий. На IMAX B6 купа негативний відгуків, але я думаю, це відгуки тих підробок на али за 900 гривень. Сам skyrc робить якісні пристрої. Але у skyrc є й інші гідні пристрої, наприклад T6200, D100 і ін.

… Зарядний пристрій в порядку. Я очікував ідеальний пристрій, але якість збірки середнє (як наприклад кнопка харчування люфт). Для калібрування необхідно виключно 6 ліпо батареї-ні будь-який інший метод для калібрування. І самим розчаровує для мене було те, що ніколи не будете знати, який розрядка ємність вашого ліпо є, так як вона використовує алгоритм зі зменшенням струму плавно в кінці розряду майже до 0.1 A і його рахунок потенціал вище, ніж реальною батареї.

… Отримав це ЗУ (Т240 duo). Відразу підсунув йому полусдохшій старий акумулятор, який я використовую лише для домашньої настройки ПК. Заряджав струмом 1с. Через якийсь час зарядка пропілікала закінчення процесу. Я схопився за акк, щоб його висмикнути, а він гарячущою, що аж в руках ледве утримати можна! Тицьнув у нього мультиметром, а там перезаряд дикою! Ще б трохи, і АКБ спалахнув би напевно. Довелося зайнятися калібруванням. Після калібрування все запрацювало чітко, як годинник. Поки заряджаю струмами 2с, акумулятори холодні.

Підключення T240 до комп’ютера

Модель HTRC T240 AC / DC Duo можна підключити до ПК. Але деякі стикаються з проблемою не визначення її комп’ютером. Для цього драйвера треба спочатку правильно поставити, щоб пристрій визначилося. Зайдіть на сайт виробника www.ht-rc.com/Download.asp, скачайте “програмне забезпечення для ПК”. спробуйте підключити до роз’ємів USB на задній панелі комп’ютера, якщо не допоможе, значить варто подивитися, а чи є взагалі на платі ЗУ мікросхема USB-UART. Китайці часто її “опускають”.

Подивіться назву невпізнаного пристрої, там повинно бути або назва Silicon Labs, або модель чіпа CP21xx / 340. І майте на увазі, старі драйвера не працюватимуть з новими моделями чіпів.
Тому драйвера треба качати з сайту виробника, коли останнє.

Зниження шуму вентилятора

ЗУ HTRC T240 AC / DC Duo відрізняється тим, що вентилятор при роботі дуже гучний і рекомендується опір поставити щоб зменшити швидкість хоча б в 2 рази. Рекомендується поставити резистори 52 Ом в провід великих кольорів, і 82 Ом в провід малого кулера. Зменшиться напруга до 6,6 Вольт на них і шуміти стануть набагато тихіше, але дути оптимально. Заодно капнути по краплі силіконового масла в підшипники кольорів, щоб плавніше оберталися. Детальніше дивіться в статті про терморегулятори кольорів …

HTRC T240 DUO відео та інструкція

Включаємо, вибираємо на дисплеї тип акумулятора, потім необхідну операцію з ним, потім при необхідності коригуємо режим (струм, напруга, час) і тиснемо старт.

Відео огляд зарядки плюс опис як їй користуватися дивіться далі:

Ссылка на основную публикацию